Katkısız Ev Tarhanası Sipariş

 

Teknolojinin de katkısı ile toplum sağlığını tehlikeye sokan bir çok durum ortaya çıkmaktadır. Gıda üretim teknolojilerinde yaşanan gelişme sayesinde gıdalar hızlı ama bir o kadarda insan sağlığına zararlı şekilde üretilmektedir. Birey olarak bizlerin yediğimiz içtiğimize dikkat etmemiz gereken bir zaman diliminde yaşıyoruz. Özellikle bebekler ve çocukların beslenmesi için kullanılan gıda maddelerinde doğal, katkısız ve organik ürünleri seçmemiz çok önem arz etmektedir.

Katkısız Ev Tarhanası Ne Kadar Doğal

Sağlık sorunlarının çığ gibi büyüdüğü günümüzde soframıza ne koyduğumuz başta bizim olmak üzere aile bireylerinin sağlığını çok yakından ilgilendirmektedir. Sorumluluk sahibi ebeveynler olarak soframıza koyduğumuz gıda maddelerinin seçimi konusunda azami dikkat göstermeliyiz.

Sofralarımızdan yaz kış eksik etmediğimiz tarhana, çorbasının pişirilmesi itibariyle çok zor olmayan yemek çeşitlerimizden birisidir. Tarhana çorbası, tarhanayı severler için vazgeçilmez bir yemek çeşidi olarak yerini hep korumaktadır.

Katkısız Ev Tarhanası Sipariş

Raf ömrünü artırıcı kimyasal katkı maddeleri içeren hazır çorba yerine tüketilmesi tavsiye olunan ev yapımı diğer çorbaların yanında Katkısız Ev Tarhanası ilk sıralarda yerini almaktadır. Sağlıklı beslenmenin yolu, bildiğiniz, güvendiğiniz doğal lezzetlerden geçmektedir.

Katkısız Ev Tarhanası Faydaları:

Doğal ev tarhanasının çok sayıda yararları olduğu bilinmektedir.

Tarhana bir vitamin ve mineral deposudur adeta. Çeşitli vitaminleri(A,B,C, ) ve kalsiyum, çinko, demir, iyot, fosfor, kükürt, silis gibi çeşitli mineralleri içerdiği bilinmektedir.

Kalsiyum içeriği sebebiyle kemikleri güçlendirir.

İçeriğinde bulunan proteinler vücut için gerekli aminoasitleri dengeli ve bol miktarda karşılamaktadır.

Hastalıklara karşı vücut bağışıklığını güçlendirmektedir. Özellikle kış aylarında bu sebeple tercih edilmektedir. Soğuk algınlığına iyi geldiği söylenir.

Sindirimi kolaydır, doğal tokluk hissi verir.

Mayalanma yoluyla elde edildiği için probiyotik özelliktedir.

Glisemik indeksinin beyaz ekmekten daha düşük olması ve doyurucu özelliği sebebiyle hipertansiyonu, diyabeti olanlara tavsiye edilir.

Yoğurt tüketemeyenler için iyi bir seçenektir.

İçerdiği likopen (sebze ve meyvelerde doğal olarak bulunan, kırmızı renk veren bir pigmenttir) ile iyi bir antioksidan ve antikanserojendir.

 

Katkısız Ev Tarhanası İçindekiler: 

  • Buğday unu,
  • Taze kırmızıbiber (kapya)
  • Taze domates,
  • Köy Yoğurdu
  • Nane,
  • Soğan
  • Ekşi Maya

 

Tombul Katkısız Ev Tarhanası almak için www.tombuldogal.com sitesi üzerinden veya tombuls@hotmail.com mail adresinden ayrıca 0232-232 66 88 nolu telefon üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Tombul Katkısız Ev Tarhanası kapıda ödemeli online sipariş verebilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir