Organik Tarhana Fiyatları, Tarhana önceki zamanlarda kış yiyeceği için yazdan hazırlanır, kilerde, ambarda bekletilir kış gelince de afiyetle yenirdi. Gıda saklama şartlarının günümüzdeki kadar gelişmediği zamanlarda iyi bir saklama yöntemi olan kurutma yöntemi kullanılarak yapılan tarhana önceki insanlar için kış mevsiminde ihtiyaç duydukları temel gıdalardan birisi idi. Haliyle kışın tüketilen, kış yiyecekleri arasında yer alan tarhana günümüzde kış ayları başta olmak üzere diğer aylarda da rahatlıkla tüketilmektedir.

Organik Tarhana Fiyatları

Organik Tarhana Üretimi

Gelişen üretim teknolojisi ile üretilen günümüz tarhanası eskiden üretilen tarhanalara göre sağlık açısından daha faydalıdır. Özellikle organik tarhana üretiminin her geçen gün yaygınlaşması neticesinde üretilen tarhanalar daha besleyici, bağışıklık sistemi için daha faydalıdır. Organik tarhana daha doyurucu bunun yanı sıra vücut için gerekli olan vitamin ve mineraller bakımından daha zengindir.

Organik Tarhana

Organik Tarhana hem üretim aşaması hem de içine konulan gıda maddelerinin hepsi organik ürünlerden seçilmektedir. Organik tarhana içerisinde kullanılan un, kırmızı biber, yoğurt ve diğer bütün konulan sebzeler organik olarak üretilmektedir.

Organik Tarhana içindekiler

  • Organik Buğday unu,
  • Organik Taze kırmızıbiber (kapya)
  • Organik  Süzme Yoğurt,
  • Organik Kuru Nane,
  • Organik Tuz
  • Organik Havuç
  • Organik Soğan
  • Organik Isırgan Otu
  • Organik Ekşi Maya
  • Organik Maydanoz

Tombul Doğal Ürünler

Yukarıda da görüldüğü gibi Tombul Doğal Ürünler firmasının üretmiş olduğu organik tarhanada kullanılan bütün sebzelerin, yoğurt ve buğday ununun organik üretim sertifikaları mevcuttur. İster Tombul Organik Tarhana olsun isterse de  Tombul Organik Bebek Tarhanası olsun sipariş verip gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Organik Tarhana başta olmak üzere Tombul markalı tarhana ürünlerinin hepsinde gıda üretim standartları gözetilerek, lezzetli, katkısız tıpkı ilk günlerde olduğu damak tadına uygun tarhana üretimi yapılmaktadır.

Organik Tarhana Satışı

Son zamanlarda anne babaların bilinçlenmesi ve bebeklerine daha sağlıklı ve besleyici gıdalar vermelerini istemelerinden kaynaklı bebekler için organik tarhana ürünlerinin sayısı artış göstermektedir. Organik tarhana satan başta Migros olmak üzere birçok büyük markette Tombul bebek tarhanası ve Tombul tarhananın diğer ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Organik Tarhana Fiyatları

Marketlerde ya da yakın çevrenizde bulamadığınız Organik Tarhana, Organik Bebek Tarhanası ve Katkısız Ev Tarhanası siparişini Tombul Doğal Ürünlerin 0-232-232 66 88 numaralı telefonundan www.tombuldogal.com sitesinden yada www.tarhanacizade.com sitesinden verebilirsiniz. Organik ev tarhanası fiyatları her geçen gün daha makul seviyelere gelmektedir. Aynı şekilde Organik Tarhana Fiyatları da çok yüksek değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir